Wstęp     Systemy alarmowe   Monitoring kamerami   Telewizja Na Kartę   Informatyka   Dom inteligentny   Kontakt 
eMPi Systemy Alarmowe i Informatyka Mirosław Piasecki
eMPi Systemy Alarmowe i Informatyka Mirosław Piasecki

mgr inż. Mirosław Cz. Piasecki
NIP 546-107-02-31
REGON 200208438
adres: 19-101 Mońki
ul. Wojska Polskiego 38 m 13
tel: 085 7163408 lub
tel. kom. 518470346
e-mail: mirek.piasecki@interia.pl
Nr rachunku: 42 1020 1332 0000 1102 0139 4832
     
    Zainwestowałeś, by kryzys nie dosięgnął Ciebie? Chroń swoje mienie - pomoże Ci w tym monitoring kamerami z rejestratorem   
  Krótki opis elementów systemów monitoringu kamerami:
- Monitor - prezentuje obraz z kamery lub z kilku kamer jednocześnie z numerem kamery. W trybie odtwarzania zapisanego filmu odtwarza także datę i godzinę nagrania.
- Kamera - oko systemu widzące bardzo dobrze w ciemności lecz w odcieniach szarości, w kolorze przy dziennym lub sztucznym oświetleniu lub automatycznie przełączającej się w tryby czarno-biał/kolor. Wyróżniamy kamery pracujące tylko wewnątrz pomieszczeń i w trudnych zewnętrznych warunkach o szerokim zakresie wilgotnosci i temperatury rocznej i dobowej. Kąt widzenia, rozdzielczość, odległość ostrego widzenia, możliwość obrotu, obudowa wandaloodporna to dodatkowe cechy kamery możliwe do wyboru.
- Mikrofon - ucho systemu, stosowane łącznie z kamerą często w obudowie ukrywającej te urządzenia, by słyszeć i widzieć nie będąc widzianym i słyszanym.
- Przełącznik/multiplekser - centrum systemu, gdzie schodza się wszystkie kable od powyzszycch urządzeń pozwalające na sterowanie jak i z ktorej kamery ma być wyświetlane na monitorze.
- Rejestrator - urządzenie zapisujące na dysku twardym filmy z każdej z kamer z datą i godziną zapisu każdej klatki filmu. Często w tym urządzeniu jest także przełącznik, a także wyjście do sieci komputerowej w celu przekazu obrazu przez łącze internetowe.
- Inne - elementy systemu wspomagające pracę powyższych urządzeń np. kable łączące urządzenia, zasilacze, przetworniki sygnału.
 
 mirek.piasecki@interia.pl jest adresem poczty i miejscem, w którym możesz przekazać swoje zamówienie i potrzeby w zakresie systemów alarmowych lub innej mojej działalności na terenie województa podlaskiego.

Będziesz spokojny o swój biznes, gdy zainstalujesz monitoring w twojej firmie. Twój dobytek będzie bezpieczniejszy. Za pomocą rejestratora i kamer będziesz mógł dozorować, rejestrować pracę swoich pracowników, a także nieuczciwych klientów.

System monitoringu kamerami ma na celu najczęściej zbieranie materiału o zachowaniu się ludzi w chronionej przestrzeni.
- Jeśli posiadasz
sklep samoobsługowy i obserwujesz kradzieże, to najwyższy czas zamontować monitoring z rejestratorem.
- Jeśli posiadasz
cenne rzeczy, a po napadzie, czy włamaniu chcesz je odzyskać, znaleźć sprawcę, pomogę zbudować system rejestracji wydarzeń.
- Jeśli nie lubisz
obcych, nieproszonych gości szperających w Twoich osobistych rzeczach, gdy jesteś poza domem, pomogę zadbać o Twój spokojniejszy sen zabezpieczając budynek wspomagający system alarmowy o to, czego system alarmowy nie zarejestruje, czyli obraz i dźwięk.
- Jeśli pobudowałeś mury swojego
domu, czy pomieszczeń firmy, pragniesz zacząć go tynkowac i wyposażać w coraz to atrakcyjniejsze rzeczy dla złodziei, napisz do mnie, a zabezpieczę Twój dom w czasie budowy w kable do monitoringu kamerami (I etap, a także połączę z systemem alarmowym) i po jego wykończeniu (II etap) uzupełnię o urządzenia monitoringu (i ewentualnie także systemu alarmowego). Zyskasz ukrycie pod tynkiem instalacji.

System może być połączony poprzez internet z dowolnym miejscem na kuli ziemskiej, która zapewni możliwość oglądania i słuchania na bieżąco tego co obserwuje kamera i mikrofon.


Jeśli masz komputer w firmie (procesor szybszyszy niż 1GHz, RAM 1GB, system operacyjny WinXP lub wyższy) system monitoringu może być jeszcze tańszy dzięki karcie USB.

 
Zainwestowałeś w złoto? Obawiając się kryzysu kupiłeś złoto lub cenne kosztowności?
CHROŃ JE.
Zainstaluję rejestrator video z dyskiem twardym i kamery, by ochronę zapewnić.
kamera wandaloodporna

rejestrator

karta USB